PL EN RU
Instrukcja zamawiania Strona główna Napisz
Zamówienie

O nas...

Kliknij teraz!
Sprawdź właściwości i zastosowanie blach HARDOX

Szanowni Państwo,

Zakład Produkcji Lemieszy Stankiewicz Sp.J. jest producentem części zamiennych do najczęściej stosowanych w rolnictwie maszyn i urządzeń takich jak pługi, agregaty czy kultywatory.

Firma powstała w roku 1994. Od początku działalności naszym podstawowym celem jest dołożenie wszelkich starań, aby oferowane wyroby spełniały Państwa oczekiwania odnośnie jakości i oczywiście ceny, która jest argumentem decydującym w wyborze naszych wyrobów spośród innych dostępnych w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Od roku 2009 współpracujemy ze szwedzką hutą SSAB. Od dnia 22.11.2011r. ZPL Stankiewicz jest członkiem Wearparts Hardox. Od tego czasu znacznie zwiększyliśmy asortyment produkowanych wyrobów. Zaczęliśmy też produkcję części do maszyn budowlanych.

Do produkcji używamy blach twardych, trudnościeralnych typu HARDOX od 400 do 600, które importujemy ze Szwecji, bezpośrednio z huty SSAB. Wszystkie blachy posiadają certyfikaty jakościowe.

Od momentu, kiedy należymy do sieci WEARPARTS HARDOX możemy używać tego znaku na naszych wyrobach. Znak ten podkreśla wiarygodność i rzetelność naszej firmy, jako jednego z partnerów huty SSAB.

W naszym procesie produkcyjnym zwracamy szczególną uwagę na zachowanie właściwych, niezmienionych parametrów blach. W niektórych sytuacjach staramy się je podwyższyć. Wyroby malujemy na kolor szary.
Naszym atutem jest możliwość wykonania otworów pod łeb śrub w produkowanych elementach.

Mamy możliwość produkowania wyrobów na indywidualne zamówienie klienta, w bardzo małych, ograniczonych ilościach, nawet po kilka sztuk.
Nasz aktualny asortyment to ponad 1000 pozycji i ciągle powiększa się, dzięki załodze z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym.

Ponadto oferujemy następujące usługi: wypalanie plazmowe, dziurowanie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, gięcie, spawanie.

Część wyrobów produkujemy z szyny kolejowej typu S-60 i S-49 o twardości 250HB. Wyrobów tych nie malujemy.

Z roku na rok zwiększamy zasięg sprzedaży, za pośrednictwem hurtowni, sklepów, pośredników jak również poczty kurierskiej, która umożliwi Państwu ekspresowe skorzystanie z naszej oferty i dostarczenie zamówionego towaru w wybrane miejsce na terenie całej Polski.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z przygotowaną dla Państwa ofertą, która być może zaowocuje wkrótce nawiązaniem bliższej współpracy. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.

Z poważaniem

Jarosław Stankiewicz      Waldemar Stankiewicz

RPOWP 2014-2020 line
ZPL Stankiewicz
przygotowane przez www.augustyn